Jasno
-2°
Bratislava
Vlasta
19.2.2025
V dome našli údajne uhorenú ženu. Hasiči nehasili požiar, ale cítili dym
Zdielať na

V dome našli údajne uhorenú ženu. Hasiči nehasili požiar, ale cítili dym

Archívna reportáž

Muž uhorel v dome v Mikulášovej

ÚBREŽ / Polícia sa zaoberá prípadom nájdeného tela bez známok života v jednom z rodinných domov v Úbreži v okrese Sobrance. Pre TASR to uviedla košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

"Na základe volania na tiesňovú linku 155 sme v nedeľu po 11.00 h vyslali rýchlu lekársku pomoc do obce Úbrež k údajne uhorenej žene," potvrdila pre TASR Danka Capáková z Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby (OS ZZS) SR s tým, že išlo o 65-ročnú ženu.

"Požiar rodinného domu nahlásený nebol ani príslušníci Hasičského a záchranné zboru (HaZZ) požiar domu nehasili, napriek tomu bolo v miestnosti cítiť dym," doplnila Ivanová.

Podľa nej sa čaká na príchod zistovateľa príčin vzniku požiarov HaZZ aj obhliadajúceho lekára. O ďalšom postupe bude rozhodnuté na základe ich zistení.

Zdielať na

Súvisiace články

Najčítanejšie správy