Žena s dieťaťom v aute jazdila na diaľnici D2 v protismere
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Zdroj: SITA/ilustračné
BRATISLAVA / V protismere a s maloletým dieťaťom v aute sa v pondelok večer po diaľnici D2 rútila 32-ročná vodička na poľskom peugeote. Vodička, ktorá smerovala z Bratislavy do Maďarska, minula výjazd na Rusovce - Jarovce, a tak sa po pár metroch rozhodla vrátiť v protismere.
"V plnej premávke sa otočila a vrátila pred výjazd z diaľnice. Počas tejto riskantnej jazdy ohrozila niekoľko nákladných a osobných áut a vozidlo mýtnej polície," povedal bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff.
"Môže hovoriť o veľkom šťastí, že sa nikomu nič nestalo. Keďže sa dopustila viacerých prehreškov, zadržali jej vodičský preukaz. Vo veci bude naďalej konať príslušný správny orgán, ktorý rozhodne o vine a sankcii za porušenie zákona," dodal Michal Szeiff.