Jasno
20°
Bratislava
Jarmila
28.4.2025
Opice sa dobíjali k jojkárskemu mikrofónu
Zdielať na

Opice sa dobíjali k jojkárskemu mikrofónu

Náš reportér Anton Adamčík práve nakrúcal reportáž o vývine opíc, ktoré sa čoraz častejšie podobajú na človeka a niektoré dokonca chôdzou po dvoch! Naopak človek od únavy klesá na štyri... A ako by to nestačilo, v našej bratislavskej ZOO sú dokonca opice také odvážne, že sa pýtali priamo pred kamery a k mikrofónu. Pozrite sa!

Adamčík stojí pred kamerou, chystá sa nakrútiť stand up. Keď tu zrazu skočí priamo do skla a pred kameru jeden z orangutanov. Náš reportér sa smiechu neubránil, rovnako aj okolostojaci ľudia.

No vyzeralo to, že milé orangutany chcú bojkotovať natáčanie aj naďalej. Pri rozhovore so zoológom Martinom Krugom naďalej vstupovali do záberov a búchali na sklo, ako keby chceli upriamiť celú svoju pozornosť len a len na seba. Veď vlastne k téme, o ktorej sa rozprávalo, by mali čo povedať! Pozrite si zábery vytrvalých a rozhodných orangutanov!

TV JOJ

TV JOJ

Najčítanejšie správy