Top 10. Najnebezpečnejšie celebrity na internete
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
BRATISLAVA / Internet je skvelý vynález ľudstva. Okrem jeho mnohých výhod, prináša so sebou aj nebezpečenstvo. Ak si nedávate dostatočný pozor kam klikáte a nemáte chránený počítač, môže sa do vašeho počítača dostať nebezpečný vírus. Pri hľadaní informácií o celebritách, ktoré sú uvedené v rebríčku, máte veľkú šancu ohroziť svoj počítač.
Bitka v parlamente 17.9.2013
Vírusy z celebrít
Vyhľadávanie webstránok týkajúcich sa herečky Lily Collins je spomedzi všetkých celebrít najriskantnejšie. Ukázal to prieskum spoločnosti McAfee zameranej na oblasť bezpečnosti IT. Predstaviteľka Clary z filmu Nástroje smrteľníkov: Mesto z kostí (2013) na vrchole rebríčka vystriedala minuloročnú jednotku - britskú herečku Emmu Watson, ktorá sa tentoraz nedostala ani do prvej desiatky.
Pri hľadaní informácií o 24-ročnej Collins či jej fotografií, je až 14,5-percentná šanca, že človek narazí na bezpečnostné hrozby ako spyware, adware, spam, phishing či vírusy.
Za Collins nasleduje speváčka Avril Lavigne, ktorá sa nedávno vydala za speváka Chada Kroegera. Treťou najnebezpečnejšou celebritou na internete je herečka Sandra Bullock, hviezda najnovšieho filmu Alfonsa Cuaróna Gravitácia (2013). Do prvej päťky sa dostali aj komička Kathy Griffin a herečka Zoe Saldana. Jediným mužom v rebríčku je Jon Hamm, známy predovšetkým ako Don Draper zo seriálu Mad Men (2007), ktorý obsadil ôsmu priečku.
10 najnebezpečnejších celebrít na internete:
1. Lily Collins - 14,5 percenta 2. Avril Lavigne - 12,7 percenta 3. Sandra Bullock - 10,8 percenta 4. Kathy Griffin - 10,6 percenta 5. Zoe Saldana - 10,5 percenta 6. Katy Perry - 10,4 percenta 7. Britney Spears - 10,1 percenta 8. Jon Hamm - 10,0 percenta 9. Adriana Lima - 9,9 percenta 10. Emma Roberts - 9,8 percenta.
Písané písmo sa vplyvom počítačov, mobilov či používania paličkového písma na úradoch pomaly vytráca z nášho života. Veď si len skúste spomenúť, kedy ste naposledy písali písaným písmom. V niektorých školách v Česku, dokonca učia deti písať len tlačeným písmom.