Pápež František sa prihovoril veriacim prostredníctvom audionahrávky
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
VATIKÁN / Pápež František vo štvrtok 6. marca v audio nahrávke chvejúcim sa hlasom poďakoval veriacim. Už takmer tri týždne sa lieči v nemocnici so zápalom pľúc.
Pápež v Prezidentskom paláci
Pápež František sa počas omše na námestí svätého Petra prihovoril veriacim prostredníctvom audionahrávky. Ide o jeho prvý zvukový odkaz od začiatku hospitalizácie. Svätý Otec sa už takmer tri týždne lieči v nemocnici, kde ho prijali kvôli obojstrannému zápalu pľúc. Vatikán informoval, že stav pápeža je naďalej stabilný a za posledný deň sa neobjavili nové respiračné komplikácie.
"Zo srdca ďakujem za vaše modlitby za moje zdravie z námestia, sprevádzam vás odtiaľto. Nech vás Boh požehná a Panna Mária ochraňuje. Ďakujem," povedal Pápež František v nahrávke.